Кариери

Медицински представител

Описание и изисквания
Савио Козметикс ЕООД, ексклузивен дистрибутор на висококачествена медицинска козметика, търси да назначи инициативна и позитивна личност на позицията „Медицински представител“ за района на гр. София.

Задължения и отговорности:
• Развива и разширява продажбите и дистрибуцията на дермо продукти, внасяни от компанията като изпълнява заложените обеми и цели на компанията;
• Презентира продуктите на компанията на лекари, фармацевти и други ключови клиенти посредством регулярни посещения;
• Поддържа, оптимизира и разширява контактите на компанията с медицински специалисти и фармацевти;
• Установява и поддържа отлични взаимоотношения с клиентите на компанията;
• Анализира фармацевтичния пазар и потребностите на клиентите и предлага начини за удовлетворяването им;
• Консултиране клиентите на компанията относно характеристиките и предимствата на продуктите;
• Следи и контролира наличностите на продуктите в аптеките и складовете на дистрибуторите в поверения район;
• Следи и анализира действията на конкурентни фирми и да предлага идеи за промени в условията на работа с клиенти и противодействия;
• Разработва и изпълнява регионален план за развитие на продажбите;
• Изготвя регулярни справки, анализи и препоръки относно търговската дейност на компанията и за нуждите на мениджмънта; Изготвяне на отчети за дейността;
• Съхранява, поддържа и актуализира информация за клиенти и фирмена база данни;
• Поддържа и повишава репутацията на компанията на пазара.

Изисквания:
• Завършено висше медицинско, фармацевтично, икономическо или хуманитарно образование;
• Опит в сферата на продажбите във фармацевтична компания минимум 2 год;
• Опитът при работа с лекари и аптеки е предимство;
• Компютърна грамотност;
• Добро ниво на владеене на английски език;
• Шофьорска книжка – активен шофьор;
• Отлични комуникационни и презентационни умения;
• Клиентски ориентиран, инициативен и отговорен;
• Възможност за взимане на бързи и адекватни решения;
• Ориентация към резултати, самостоятелност и способност за предлагане на конструктивни решения;

Компанията предлага:
• Коректни трудовоправни и финансови взаимоотношения;
• Обучение в рамките на изискванията за длъжността;
• Възможност за професионално развитие и ръст с бизнеса на компанията;
• Служебен автомобил и телефон;

В случай, че проявявате интерес към посочената позиция, ще се радваме да получим Вашата кандидатура.
Конфиденциалността е гарантирана. Одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Месторабота: гр. София
Постоянна работа на пълно работно време.

Кандидатствай като изпратиш CV-то си чрез http://www.jobs.bg/f3076840